В Україні статеве виховання на дуже низькому рівні. Це породжує багато міфів та стереотипів про секс та тіло. Вони провокують багато проблем: від венеричних захворювань до небажаної і ранньої вагітності.
В Україні розмови про секс вважаються забороненими, від них ніяковіють і соромляться. Але сексуальність – це важлива тема, яка зачіпає багато аспектів нашого життя. Для держави – це здоров’я громадян та контроль народжуваності. Для людини – це один з головних аспектів психологічного та фізичного здоров’я.
Читайте також: Безпечний секс: як попросити в партнера довідку про відсутність захворювань
Брак сексуальної освіти має страшні наслідки: збільшення кількості статевих інфекцій, підліткової вагітності та зґвалтувань. Статистика лякає – більше половини вагітностей у віці 15-24 років є небажаними.
ВООЗ і інші авторитетні організації визнали пропаганду утримання від сексу неефективною і шкідливою. Вони кардинально змінили підхід до цієї проблеми: почали робити те, що працює – усестороннє, комплексне і цілісне статеве виховання. І це дало свої результати, в країнах, які ефективно застосовують знання про статеве життя, зменшилася кількість інфекцій, які передаються через секс і випадків небажаної вагітності.
Оцініть рівень своїх знань фізіології і сучасної сексуальної етики:
Читайте, щоб покращити свої знання:
-
22 лют 2019
4 небезпечні статеві інфекції, про які ви не чули
-
19 лют 2019
Чому оральний секс має бути захищений: 6 інфекційних причин
-
13 лют 2019
Скільки жінок відчувають дискомфорт під час сексу: результати дослідження
-
6 лют 2019
Яким має бути ідеальний секс: бачення чоловіків і жінок
-
28 січ 2019
Помилкові міфи про секс і вагітність: спростування гінеколога
-
16 січ 2019
Секс і школа: чому важливо навчати «про це»
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.