перевод сайта на украинскийПеревести сайт на Украинский

Ви бачите їх щодня, перетинаєтеся з ними на вулиці, працюєте в одному офісі, стоїте в черзі по каву. Вони мріють, ризикують, падають, але не зупиняються. Змінюють себе і змінюють світ. І досягають вершин. У них своя історія, свій секрет і своя теорія. Гість сьогоднішньої програми «Теорія великого виклику» – співачка Джамала.

Початок музичної кар’єри

Джамала розповіла, що батьки вплинули на її вибір стати співачкою. 

Читайте також: Потрібно з себе зробити зірку, – інтерв’ю з дизайнером Русланом Багінським, який підкорив світ

– В мене дуже академічні батьки. Мій тато слухав фольклорну музику, але він консервативний в тому, що не приймає фольклору в сучасному звучанні. І це для мене була боротьба.

Був такий фестиваль в Донецьку, який називався «Донецький джаз», куди я поїхала в 16 років і заспівала «Павочка ходя». Це був такий джаз-рок. Там було таке… ми таке зробили! Саксофон, фагот, барабани, бас! І коли він (тато Джамали, – 24) це почув, він сказав що «ну так». Батько постійно критикує мої, наприклад, кримськотатарські обробки.

– Була історія в батьківському кафе, коли вже всі працівники закладу, всі туристи пішли, то можна було щось для себе співати. І от після дванадцятої ночі ми співали, зокрема, якісь там кримськотатарські пісні.

Концерти в Криму, початок карєри та материнство: ексклюзивне інтервю з Джамалою

Джамала з батьком

Перший заробіток

– Нас з дитинства привчали працювати. Батько давав нам гроші, звичайно, але на дорогу чи на їжу. А коли ми хотіли якісь черевички чи сукню, то це було крутою мотивацією, щоб заробляти влітку.

– Я знала, що я не працюю в ресторані голосом. Це важлива така річ. Коли артист заробляє гроші в ресторані співом, він начебто стирається. Ти співаєш 100-150 пісень, каверів щодня і щоночі. Це не може тебе не стерти. Я свідомо казала своїй сестрі, що я піду в «МакДональдс», буду заробляти 20 баксів, але я ніколи не піду співати в ресторані. Проте один досвід таки був, начебто, в джазовому ресторані. Я чула, як виделки брязкали.

Концерти в Криму, початок карєри та материнство: ексклюзивне інтервю з Джамалою

Джамалу з дитинства привчали заробляти

– Тоді я намагалася зануритись у свою музику, щоб не чути цього і починала співати голосніше. Але до мене підійшов менеджер і сказав: «Знаєте, в нас тут треба співати тихіше. В нас тут лаундж». Потім люди, які сиділи біля сцени, перестали їсти. І от все, більше я не працювала в ресторанах.

Чому не стала оперною співачкою

– Після того, як я відучилась п’ять років і закінчила Академію з червоним дипломом, тоді я вже завелась:»Так-так-так, я вже хочу бути оперною співачкою!». І тим паче я поїхала на декілька майстер-класів, мене побачив викладач Міланської оперної студії. Він сказав: «Нам такі голоси потрібні, у вересні приїжджай вже з валізою. Чекаємо на тебе».

– Не приїхала. Я не приїхала, бо я поїхала на «Нову хвилю». 

Дивіться виступ Джамали на «Новій Хвилі»:

Продюсер Джамали зізнався, що коли побачив її виступ вперше – не знав, як реагувати:

Я бачу виступ на «Юрмалі» в 2009 році. Переглядаю один раз, другий, третій… І розумію, що я такого ніколи не бачив. Хто це? Хто ця дівчина? У неї живе комета всередині. Я як божевільний бігаю в офісі, кидаю всім співробітникам, кажу: «Ви взагалі розумієте як це, ви бачите те ж саме, що і я?

– розповів про своє перше враження від Джамали її продюсер Ігор Тарнопольський.

Відчуття під час концертів

– Ти уявляєш себе в цій залі, з людьми, які купили квиток, приїхали з інших міст, щоб послухати тебе дві години і думаєш: «Вау, це дуже круто!» І тоді ти просто не можеш їх підвести, навіть якщо в тебе щось болить чи ти хворий.

Концерти в Криму, початок карєри та материнство: ексклюзивне інтервю з Джамалою

Джамала під час концерту Львові 

– Ми весь концерт стримуємо себе, стримуємо. А потім, коли концерт закінчується: «А, все! А, все!». Людей, які будуть приходити і «заводитись» з першої хвилини, треба виростити. Не можна просто так взяти, приїхавши в Рівне, і сказати: «Е-ге-гей! Танцюйте!» Вони не готові. А музика, яку я роблю, перш за все, випромінює свободу.

– Іноді буває дуже важко, коли ти виходиш і дві години борешся із залом. Ти переконуєш їх в тому, що маєш право тут бути. Вони не знають, про що ці барабани. Вони не знають, про що ця гармонія. Вони не знають, що ти маєш на увазі, коли кажеш: «Рятують хвилі ловців останніх мрій – їх на землі тепер замало». Щоо-о? Ну, про що ти кажеш? Так багато думки в пісні! Навіщо?.. І це боротьба. Це важко.

 
 
 

 
Переглянути цей допис в Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Дякуємо, Рівне!#крилатур #jamala

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

– Коли я навіть бачу одну людину в залі, до прикладу, це може бути звукорежисер, світловик, я все-одно вже співаю як на концерті. Я не можу співати абияк, якщо я бачу, що мене слухають.

 
 
 

 
Переглянути цей допис в Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Одеса, як і обіцяла, розігруємо квитки на сьогоднішній концерт! Умови: напишіть коментар, чому саме ви маєте піти на мій концерт ️ Я власноруч оберу найкращий коментар о 16.00 До зустрічі! #джамала #КрилаТур #ТурКрила #jamala

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Мрія про концерт у Криму

Співачка наголосила, що щиро мріє про те, щоб в Україні все було добре, адже українці заслуговують на це.

Концерти в Криму, початок карєри та материнство: ексклюзивне інтервю з Джамалою

Джамала мріє про концерт у Криму

– І нехай скоро буде концерт в Криму. Я дуже хочу концерт в Криму, я дуже хочу приїхати додому, побачити море, свій сад і все, що для мене важливо. Але, на жаль…

Про материнство

– Дивишся на цю дитину, вона на тебе схожа, вона робить якісь перші кроки, перші звуки. Ти думаєш: «Вау! Як це?!» Це диво!». Я по-іншому не можу це пояснити.

 
 
 

 
Переглянути цей допис в Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

Зйомка, репетиція, примірка, цілий день все догори дриґом, а потім приходиш додому і вся метушня залишається позаду… Всім доброго вечора! ️ #homesweethome

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

– Неймовірне щастя, коли ти бачиш, як зростає твоя дитина, як вона навчається, як вона посміхається кожен ранок. Це тебе виховує як людину знову і знову, тому що ти навчаєшся в неї радіти життю. Єдине, що зараз я не можу писати музику вдома. Це не зручно ні йому, ні мені. 

 
 
 

 
Переглянути цей допис в Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

9 месяцев — очень важная дата для человека. В момент, когда узнаешь, что в тебе зародилась новая жизнь, счёт начинает идти на недели. И все равно ты все время держишь в голове 9 месяцев, как срок чуда! Оно происходит! Слава Богу! А потом это чудо в свои 9 месяцев уже издаёт звуки, похожие на слова, точно узнаёт тебя из нескольких людей, откликается на своё имя и даже танцует, когда слышит голос мамы. #эмиррахман @juliaweber.biz

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Більше – дивіться в інтерв’ю.

источник: 24tv.ua

сео продвижение одессаСео продвижение Одесса